Fitness

Kendinize ve sağlığınıza vakit ayırmak, sizin konumunuzdaki katılımcılarla spor yapmak, stresli ve monoton günlere son vermek, daha sağlıklı, zinde ve güzel görünüşlü olmak yönündeki tüm planlarınızı bizimle yaşama geçirebilirsiniz. Sizinle aynı amaca doğru adım atmaktan büyük bir mutluluk duyacağız!
Boks

Boks

Boks şüphesiz sağlıklı bir yaşam sürmek ve kondisyonu yükseltmek için büyük öneme sahip. Ayrıca daha genç bir görünüm yakalamak ve zinde olmak adına önemli fırsatlar sağlar.

Fitness

Fitness

Fitness, sağlıklı yaşam demektir. Artan fiziksel çaba sırasında vücudun solunan oksijeni kas dokusuna dağıtma yeteneği olarak da tanımlanır.Formda ve zinde kalma durumu fitness’tır.

Pilates

Pilates

Pilates egzersizlerinin temel amacı zihin-beden bütünlüğünü sağlamaktır. Egzersizde nefese ve hareketlerin doğru yapılmasına odaklanılır. Omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan kaslar üzerine yoğunlaşılan bir programdır.

Fonksiyonel Antrenman

Fonksiyonel Antrenman

Fonksiyonel, bir nesnenin varoluş amacını gerçekleştirebilmesi, bir canlının ise yaşamını sürdürebilmesi için yapması gerekenleri yapabilir durumda olması demektir.

Özel Dersler

Özel Dersler

Özel ders almak inancınızı, dayanıklılığınızı, enerjinizi ve motivasyonunuzu artırır. Kişinin potansiyelini açığa çıkartır; açığa çıkan potansiyel ile motivasyon artar ve kısa süre içerisinde hedefe ulaşılır.

Grup Dersleri

Grup Dersleri

Kendi kendine veya kişisel eğitmen ile çalışmak yerine grup halinde spor yapmayı tercih eden kişilerle gerçekleştirilir. Grup dersleri, egzersiz alışkanlığı oluşturma konusunda en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilir.