Yüzme & Havuz

Zihinsel ve fiziksel faydalarının yanında kısıtlayıcı fiziksel sınırlamaları olan kişilerinde kolayca yapabileceği bir spor. Uygun bir çalışma programı ve bazı temel teknikleri öğrenerek vücut dayanıklılığınızı, kaslarınızın kuvvetini ve esnekliğini arttırabilirsiniz.
Le Ciel Havuz

Le Ciel Havuz

Yarı açık havuz alanında yarı olimpik havuz ve jakuzi bulunuyor. Klor tuzlama sistemi sayesinde yüksek hijyen koşulları sunuyor ve sürekli denetliyoruz.

Tedavi Amaçlı Yüzme

Tedavi Amaçlı Yüzme

Yüzme bazı hastalıkların ve hastalıklara uygulanan tedavilerin değerlendirilmesinde kullanılmaktadır.

Spor İçin Yüzme

Spor İçin Yüzme

Teknik yüzmeyi öğrenmek veya yarışa hazırlanmak istiyorsan doğru yerdesin !

Yüzme PT

Yüzme PT

Kişiye özel yüzme dersi uygulamamız sayesinde kişisel hedeflerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Özel Gereksinimli Bireyler

Özel Gereksinimli Bireyler

Özel gereksinimli çocukların aktivite düzeylerinin arttırılması temel hareket becerilerine,genel vücut sağlığına fayda ve toplumla bütünleşmeleri için imkan yaratır.

Bebekler Yüzüyor

Bebekler Yüzüyor

Bebek yüzmesi motor gelişimi ve tüm kasları destekliyor. Tüm bebeklerin katılabileceği dersimiz bebeklerin psikolojik ve sosyal gelişimini destekliyor.

Su Terapisi

Su Terapisi

Kilolu insanlarda, hamilelerde ve hareketsiz kişilerde özellikle yararlıdır. Suda yapılan egzersizler eklemleri ve bağları daha az zorlamaktadır. Sudaki vücut ağırlığı karadakinin 10 misli azalır. Suda yapılan rehabilitasyonun fizik tedavinin etkin bir formu olduğu kanıtlanmıştır. Bu özelliği artritlerde ve kırık sonrası iyileşmede faydalı olmaktadır.